всі новини

EuroЗамок відвідали будівельну виставку BAU 2017 у Мюнхені

news image

Ми відвідали найбільшу будівельну виставку BAU 2017 у Мюнхені http://bau-muenchen.com/. Ми обговорили подальшу співпрацю із нашими партнерами JNF та Sudmetal.

Компанія JNF https://www.facebook.com/JNevesFilhos/?fref=ts презентувала на виставці нові, і як завжди цікаві моделей ручок та рішень в області закривання-відкривання дверних отвір . Стенд вражає теж незвичним підходом до презентації. Цього року компанія презентує нові типи замків, петлі прихованого монтажу, та як завжди креативний підхід та функціональність у розробці дверних ручок.

Компанія Sudmetal (дати посилання на їхню сторінку) представляла новий замок для систем доступу,що можуть використовуватись у готелях, офісах, виробничих приміщеннях, будинках. Цей продукт представлений у кількох варіантах,для різних типів дверей. Власне за це компанія отримала перше місце на виставці , у номінації "Інновації року". Також будуть запущені певні серії ручок у спеціальному покритті(різних кольорів), що відрізняється зносостійкістю та привабливою ціною, завдяки застосуванню нових технологій.

Також ми зібрали велику кількість матеріалів, щодо нових та цікавих рішень у нашому напрямку бізнесу. Отже незабаром ,ми вас здивуємо , що ми вже маємо на складі, або із якими інноваційними речами, як того вимагає ринок, ми можемо працювати, та задовольняти вимоги самих вибагливих клієнтів. Це і нові бренди виробників ручок, петель, розсувних механізмів. А також старі "нові" бренди, які ми для себе наново відкрили, з новими напрямками їхньої роботи.

Також на запрошення наших партнерів , була відвідана виставка у Познані(Польща)

Компанія TUPAI презентувала нову серію ручок "ICE", це ручки преміум сегменту, також було презентовано серію 5S  в нових кольорах з покриттям "PVD"

Також привертає увагу новинка TUPAI 4084, яка незабаром з'явиться у нашому асортименті.Ще хотілось би відмітити експериментальний колір "карбон", який був представлений на ручках "3099RT", "3097 Q", "3098 RT".  Компанія URFIC  презентувала дві нові моделі, ця компанія виступає в дешевшому сегменті, але з інноваційним запатентованим  матеріалом "ANOX".


Ми завжди слідкуємо за передовими рішеннями, та пропонуємо найкращі із них у своєму асортименті для вас. Також є великий об'єм інформації, який залишається на задньому плані, щоб у випадку необхідності дати відповіді на будь-які, навіть на перший погляд незвичні, ваші запитання!

Ми працюємо для Вас!

Якість у кожній деталі!

02-07.2017

Замовити дзвінок