Про нас

  • про компанію
  • галерея
  • відео

Давайте познайомимось ближче?!
Ми - "Єврозамок", компанія, що завжди прагне якнайкраще задовольнити Ваші потреби!

Компапнія Єврозамок на ринку дверної фурнітури з 1996 року.

Це більш ніж 7305 днів безперервної праці та хорошого досвіду у продажі спеціалізованих груп товарів. Ми рухаємося курсом технічної еволюції та адаптації , до економічних та ринкових викликів.

Наша команда - маленька сім’я, що із задоволенням прийме до себе Вас, дорогі клієнти!

У нас Ви знайдете лише якісну, стильну, перевірену фурнітуру, що стане окрасою та захистом Ваших дверей!

Дверні ручки часто є недооціненим елементом дизайну інтер'єру, але при правильному виборі та узгодженні з інтер'єром, вони надають приміщенню унікального шарму.

Від самого початку нашої діяльності ми займаємося продажем дверної фурнітури провідних європейських виробників. Вже давно під терміном «дверна фурнітура» розуміють набагато більше чим ручки та замки: це і петлі, відбійники та стопора, дотягувачі, різноманітні системи відкривання-закривання дверей, все для скляних перегородок та дверей, аксесуари, такі як ковпачки, таблички, вентиляційні отвори, та багато іншої «дверної фурнітури». Пропонована нами продукція виготовлена відповідно до найвищих світових стандартів, та розроблена провідними європейськими дизайнерами.

Наш обов'язок - забезпечити відмінну якість. А саме: якість у обслуговуванні, якість у кожній деталі. Наше завдання - це задовольнити потребу кожного клієнта. Ми дотримуємось взятих на себе зобов’язань, тому наші партнери та клієнти можуть бути спокійні щодо якості, термінів поставок, великого вибору, та всіх оговорених умов співпраці. Постійне вдосконалення та навчання, тісна робота із дилерами та постачальниками, допомагає нам бачити та знати тенденції та потреби ринку.

Завдяки Вам , ми стаємо кращими.

Наше гасло - ЯКІСТЬ У КОЖНІЙ ДЕТАЛІ!